Team

personeel

 

Hieronder vindt u al onze mensen en hun functie binnen Accent: heel veel ervaring, enthousiasme, beroepskennis en gedrevenheid op één foto!

Bij sommige mensen kunt u door op hun naam te klikken hun curriculum vitae raadplegen.


MeersmanG

Dr. Meersman Guy Medisch directeur en revalidatiearts

Van Lysebeth

Dr. Van Lysebeth Sarah-Ann
Kinder- en jeugdpsychiater

RenierO

Prof. Renier Omer
Kinderneuroloog

VerbauwhedeA

Verbauwhede Arabelle Logopediste onthaal@revaccent.be

vergote

Vergote Inès
sociaal assistente
socialedienst
@revaccent.be

Liedewij Verhaeghe
Therapeutisch coördinator
Psychologe
verhaeghe.liedewij
@revaccent.be

WolfcariusK

Wolfcarius Karen Psychologe wolfcarius.karen
@revaccent.be

VerraesK

Verraes Karolien Logopediste verraes.karolien
@revaccent.be

VanthuynheM

Vanthuyne Marian Logopediste vanthuyne.marian
@revaccent.be

Gheysen Veronique Logopediste gheysen.veronique
@revaccent.be

VandekerkhoveM

Vandekerckhove Mieke Logopediste vandekerkhove.maria@revaccent.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

shana

Vanpoucke Shana
Logopediste
vanpoucke.shana
@revaccent.be

FerynK

Feryn Kaat Ergotherapeute feryn.kaat
@revaccent.be

VerdoncktS

Verdonckt Sybylle Ergotherapeute verdonckt.sibylle
@revaccent.be

ClarysseN

Clarysse Nel Ergotherapeute clarysse.nel
@revaccent.be

Persyn Katrien

Persyn Katrien Ergotherapeute persyn.katrien
@revaccent.be

Pollentier Rita Kinesitherapeute pollentier.rita
@revaccent.be

Ostijn Frieke

Ostijn Frieke Kinesitherapeute ostijn.frieke
@revaccent.be

ParmentierH

Parmentier Hendrieke Logistiek

Beernaert syvlie

Beernaert Sylvie Logistiek